☏ 575 768 400 , @ crossgym@crossgym.pl

Wspieramy Stowarzyszenie Sportowe
Biało-Czerwoni

Grafik

Nasz Klub chętnie przyjmuje trenerów personalnych i fizjoterapeutów. Jeśli jesteś zainteresowany/-a współpracą wyślij zapytanie o treści: treningi personalne do naszego managera pod adres mailowy: dariuszdabrowski@crossgym.pl

OPIS ZAJĘĆ :

WOD – zajęcia funkcjonalne dla osób początkujących na których uczy się podstawowych ćwiczeń znajdujących się w arsenale zajęć funkcjonalnych oraz ich wykorzystanie w tzw. Workout Of the Day. Aktywność łącząca elementy gimnastyki, podnoszenia ciężarów oraz treningu cardio. Zajęcia mają na celu wzmocnienie ciała oraz poprawę jego kondycji.

WEIGHTLIFTING - elementy dwuboju olimpijskiego są nieodłącznym elementem treningu funkcjonalnego. Na zajęciach pracujemy nad techniką i ekonomią ruchu w rwaniu (snatch) i podrzucie (clean and jerk). Trudność ćwiczeń na zajęciach jest dostosowana do umiejętności uczestników.

KETTLEBELL - trening przy zastosowaniu odważników kulowych wykorzystujący kilkuminutowe serie, bądź drabine oddechów, w których wielokrotnie powtarza się ten sam ruch. Aktywność dla osób o różnych stopniach zaawansowania. Świetne rozwiązanie dla wszystkich chcących poprawić kondycję oraz wytrzymałość siłową.

WOD Gymnastic –zajęcia funkcjonalne w których wykorzystywane są ćwiczenia kalistenicznez ciężarem własnego ciała któregocelem jest dążenie do całkowitej kontroli i panowania nad nim. Trening kalisteniczny to m.in.: ćwiczenia stabilizacyjne, stretching (niezbędny do osiągnięcia postawy gimnastycznej) i szlifowania podstawowych elementów takich jak podciągnięcia na drążku, wspieranie ciągiem na drążku (bar muscle-up) i na kółkach gimnastycznych (ring muscle-up), stanie na rękach, chodzenie na rękach, stanie na głowie, wymyk, siłowe wyjście do stania na rękach, i wiele innych. Na zajęciach przechodzimy przez różnego rodzaju progresje: rozkładamy dany ruch na czynniki pierwsze.

KETTLEBELL Gymnastic – zajęcia, na których łączy się ruchy gimnastyczne z wzmacniającym treningiem przy użyciu odważników kulowych.

ENDURANCE – trening wydolnościowy w którym wykorzystywane są podstawowe formy ruchu, WOD i AMRAP. Zajęcia w zależności od pogody odbywają się w terenie lub w Klubie. Doskonale rozwijają wydolność tlenową jak i beztlenową uzupełniając pozostałe zajęcia funkcjonalne.

KIDS – zajęcia przeznaczone dla dzieci 9 – 16 lat w których młodzi klubowicze opanowują technikę podstawowych ćwiczeń gimnastycznych i siłowych. Zajęcia ukierunkowane są na ogólny rozwój organizmu z akcentem na mięśnie brzucha i poprawę wydolności fizycznej.

SKAUT – zajęcia ogólnorozwojowe z elementami terapii integracji sensorycznej przeznaczone dla dzieci 3 – 6 lat w których dzieci uczą się podstawowych ćwiczeń i form lokomocji, rozwijają wszystkie zdolności motoryczne oraz usprawniają bazowe systemy sensoryczne i procesy nerwowe.

Power-Building - jest to kombinacja treningu siłowego łączącego w sobie powerlifting oraz bodybuilding. Celem tego połączenia jest zbudowanie silnej oraz estetycznej sylwetki. Trening łączy w sobie prace na głównych ćwiczeniach wielostawowych, jak i odpowiednio dobranych ćwiczeniach pomocniczych. Na zajęciach poznasz technikę głównych bojów siłowych ukierunkowanych na budowanie sprawnego i dobrze wyglądającego ciała.

WOD Advenced - zajęcia funkcjonalne dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych, wykonujących bez problemu podstawowe ćwiczenia występujące w treningu WOD.

EnduMobility - zajęcia ukierunkowane na utrzymanie i poprawę wydolnościoraz mobilności. Wykonywane prozdrowotne ćwiczenia wpływają na poprawę pracy serca, ruchomości i rozluźnienie ciała. Trening łączy elementy treningu endurance ze stretchingiem i masażem powięziowo-mięśniowym z użyciem rollerów, piłek do masażu oraz gum oporowych.

HIIT– zajęcia interwałowe o wysokiej intensywności.

BEGINING WOD – zajęcia dedykowane dla początkujących w treningu funkcjonalnym. Doskonale uzupełniając kurs INTRO przed dołączeniem do trudniejszych zajęć WOD, Advenced WOD, Gymnastic WOD, Weightlifting, Kettlebell, HIIT, czy Endurance. W czasie zajęć nauczane i doskonalone są podstawowe ćwiczenia wykorzystywane w pozostałych zajęciach.

INTRO – zajęcia na których uczy się fundamentalnych ruchów występujących w treningu funkcjonalnym, m.in. martwy ciąg, przysiad, dwubój olimpijski. Trening nastawiony jest na opanowanie elementarnej techniki ćwiczeń oraz zapoznanie się z zasadami panującymi w klubie.

CROSSGYM

Adres: Kiełczowska 177
51-315 Wrocław

tel.: ☏ 575 768 400

Mail: crossgym@crossgym.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt 6-22

sob 9-16

niedz 9-14

PARTNERZY:

HONOROWANE KARTY:Copyright © CrossGym. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.