☏ 575 768 400 , @ crossgym@crossgym.pl

Wspieramy Stowarzyszenie Sportowe
Biało-Czerwoni

O NAS

Nasza siedziba

Jesteśmy Klubem w którym klient jest najważniejszy! Naszą ideą jest utrzymanie rodzinnej atmosfery i najwyższej jakości usług. Tym wyróżniamy się od zatłoczonych sieciowych klubów fitness.

Dlatego zatrudniamy najlepszą kadrę, która dba o bezpieczeństwo, tworzy klimat kameralnego miejsca z atmosferą motywacji i wsparcia naszej małej społeczności.

Nasz Klub zajmuje aż 750m2. Świetnie wyposażyliśmy zarówno GYM jak i strefę funkcjonalną. Zapewnia to odpowiednie warunki do treningu dla wszystkich na każdym poziomie zaawansowania.

Recepcja

Każdy z naszych klubowiczów posiada odmienne potrzeby i cele: poprawa sylwetki, wydolności, siły czy odbudowa po kontuzji?

W naszej ofercie znajdziesz zajęcia skrojone dla Ciebie na miarę, a nasza kadra zadba o indywidualne podejście. Zależy nam na komforcie każdego Klubowicza! Obiekt znajduje się przy głównej ulicy, przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiadamy duży prywatny parking oraz plac zabaw dla dzieci. W naszych szatniach znajdują się wszechstronne szafki, a nasz personel jest zawsze miły i pomocny.

Co roku organizujemy zawody klubowe by nasza mała społeczność mogła się zintegrować. Po każdym treningu każdy klubowicz może odpocząć na sofach w recepcji i spożyć w miłej atmosferze ulubione napoje lub suplementy.

Współpracujemy również z trenerami personalnymi, którzy prowadząc własną działalność gospodarczą świadczą swoje usługi na naszym obiekcie. Każdy z nich jest specjalistą w różnej dziedzinie uzupełniając naszą ofertę.

Ze względu na sąsiedztwo przedszkoli Wrocławskie Skauty przez cały rok przygotowujemy na nasze usługi specjalne oferty dla rodziców i ich dzieci (przedszkolnych i szkolnych).

Przyjdź i przekonaj się sam!

CROSSGYM

Adres: Kiełczowska 177
51-315 Wrocław

tel.: ☏ 575 768 400

Mail: crossgym@crossgym.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt 6-22

sob 9-16

niedz 9-14

PARTNERZY:

HONOROWANE KARTY:Copyright © CrossGym. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.