☏ 575 768 400 , @ crossgym@crossgym.pl

Wspieramy Stowarzyszenie Sportowe
Biało-Czerwoni

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE Z ELEMENTAMI TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ DLA WROCŁAWSKICH SKAUTÓW

Jeśli Twoje dziecko:

Rozwiązaniem może być terapia Integracji Sensorycznej!

Czym jest integracja sensoryczna (SI)?

Termin integracja sensoryczna określa prawidłową organizację wrażeń sensorycznych (bodźców) napływających przez receptory. Oznacza to, że mózg, otrzymując informacje ze wszystkich zmysłów (wzrok, słuch, równowaga, dotyk, czucie ruchu-kinestezja) dokonuje ich rozpoznania, segregowania i interpretacji oraz integruje je z wcześniejszymi doświadczeniami. Na tej podstawie mózg tworzy odpowiednią do sytuacji reakcję nazywaną adaptacyjną. Jest to adekwatne i efektywne reagowanie na wymogi otoczenia. Może to być odpowiedź ruchowa jak i myślowa.

SI jest procesem, dzięki któremu mózg otrzymując informację ze wszystkich systemów zmysłowych dokonuje ich segregacji, rozpoznania, interpretacji i integracji z wcześniejszymi doświadczeniami.

Integracja sensoryczna rozpoczyna się już w okresie płodowym i trwa do około 7 roku życia. Nierozwinięcie określonych umiejętności w kolejnych stadiach rozwoju powoduje powstawanie trudności w funkcjonowaniu i zachowaniu dziecka. W dzisiejszych czasach postęp technologiczny i rozwój gospodarczy powoduje bombardowanie naszych dzieci informacjami i bodźcami a przy tym zmniejszenie ich naturalnej aktywności fizycznej. Dlatego przy współpracy z przedszkolami Wrocławskie Skauty oferujemy zajęcia ogólnorozwojowe z elementami terapii integracji sensorycznej.

Nasze zajęcia oparte są głównie na zabawie w której dzieci:

Wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu przeprowadzą z Państwa pociechami ciekawe i efektywne zajęcia. Dzięki nim dzieci szybciej uczą się i zapamiętują, łatwiej nawiązują kontakt z rówieśnikami, relaksują się i wyrabiają w sobie nawyk aktywności fizycznej.

W naszych zajęciach grupowych wykorzystujemy elementy terapii integracji sensorycznej. Nie przeprowadzamy diagnozy i terapii indywidualnej.

Współpracujemy w tym zakresie z poradnią znajdującą się na terenie Klubu CrossGym Psie Pole ul. Kiełczowska 177.

Zajęcia odbywają się na ul. Kiełczowskiej na terenie Klubu CrossGym Psie Pole, który znajduje się w jednym budynku z przedszkolem Wrocławskie Skauty II.

W czasie zajęć sala crossfitowa zostaje wyłączona z użytku dla klientów, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dla dzieci.

Koszt zajęć to 80zł / 4 wejścia / 30 dni lub 120zł / 8 wejść / 60 dni

Zajęcia trwają 30min.

Nie podpisujemy umów terminowych i nie pobieramy wpisowego lub innych ukrytych opłat. W ofercie mamy dwa karnety okresowe na określoną ilość wejść. Niewykorzystane wejścia po okresie ważności karnetu przepadają. Zajęcia odbywać się będą wg grafiku zajęć grupowych ( Grafik ) od 4.10.2022r.

Do otwarcia zajęć wymagana jest minimalna liczba 10 osób. W razie dużego zainteresowania istnieje możliwość zwiększenia liczby zajęć w grafiku. Zapisy na zajęcia prowadzone są przez recepcje Klubu..

Kontakt mailowy, telefoniczny oraz poprzez media społecznościowe znajdą Państwo na naszej stronie Kontakt.

Zapraszamy do oglądnięcia fragmentu filmu z przeprowadzanych zajęć.

CROSSGYM

Adres: Kiełczowska 177
51-315 Wrocław

tel.: ☏ 575 768 400

Mail: crossgym@crossgym.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt 6-22

sob 9-16

niedz 9-14

PARTNERZY:

HONOROWANE KARTY:Copyright © CrossGym. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.